Seniorzy sadzą przyszłość!
Członkowie naszego Klubu Seniora wzięli udział w pięknej akcji sadzenia drzewek. Wspólnie zasadziliśmy drzewka, które już wkrótce będą zdobić teren wokół Klubu Seniora w Górach oraz przy zbiorniku retencyjnym w Górach.To była nie tylko okazja do integracji i wspólnego działania, ale także do refleksji nad tym, jak ważne jest dbanie o środowisko i przekazywanie dobrych […]
Seniorzy sadzą przyszłość! Dowiedz się więcej »






